Od października 2022r. jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży sieci Premium Mobile.

Kilka słów o Premium Mobile

Premium Mobile to operator komórkowy z prostym przesłaniem – oferujemy Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej. Jak to w ogóle możliwe? To proste:

Działamy na sieci Plus, czyli posiadamy taki sam zasięg, szybkość LTE, jakość sieci jak Plus. Co zatem nas wyróżnia na rynku wśród operatorów? Prosty fakt, potrafimy oszczędzać i wszystkie nasze oszczędności przeznaczamy na obniżenie ceny dla Klientów. U nas płacisz za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, tysiące pracowników, wielkie siedziby, znanych piłkarzy. Ponieważ nie musimy tego wszystkiego utrzymywać, Ty nie musisz za to płacić. Wydajesz więc mniej i to znacząco mniej.

Nie jesteśmy znaną, globalną marką. Ale jesteśmy polskim, solidnym operatorem. Mamy prostą ofertę, bez zbędnych wodotrysków. Nie zmuszamy Klientów do podpisywania umów na długi czas. U nas nie ma obowiązku podpisania zobowiązania na 12 czy 24 miesiące. Dajemy wolność i elastyczność. Umowa daje możliwość zakończenia jej w dowolnym momencie, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli dzisiaj rezygnujesz, za miesiąc już nie masz umowy. Wierzymy w to, że dzięki jakości i cenie Klienci będą chcieli u nas zostać i dajemy pełną wolność. Nie wierzymy w sztywne umowy i zmuszanie do zobowiązań przez wiele lat.

Mamy solidne finansowanie i zgrany zespół specjalistów. Jesteśmy jednym z liderów w Polsce w pozyskaniu Klientów przenoszących do nas swoje obecne numery komórkowe. Można nam zaufać.

Skontaktuj się z nami